Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
2015-07-15    Blog, Spoj, Matura, Studia

Dla tych wszystkich co myśleli, że blog upadł - nic podobnego. A wręcz przeciwnie, ale o tym to za chwilę. Najpierw wypadałoby wytłumaczyć swoją 9- miesięczną nieobecność.


1.Przygotowanie do matury

Rok temu miałem wielki plan przygotowywania się do matury, o którym już wpomniałem tu. Niestety, na planie się jedynie skończyło. Stres spowodował zabranie chęci do nauki, a wywołał rozmyślanie o sensie całej matury. W ustateczności moja nauka polegała jedynie na przerobieniu zadań z licealnych zbiorków oraz na 5-dniowym wyjeździe na naukę matematyki do klasztoru... Tak, do klasztoru. Ku zaskoczeniu wielu, wyjazd ten wspominam bardzo miło i sądzę, że dzięki niemu mogę się dziś cieszyć z tak zdanej matury.

2. Matura

Nadszedł długo "oczekiwany" moment - matura. Oczywiście bez stresu się nie obyło. Najbardziej przejmowałem się j. polskim. Ale, gdy już przeglądnąłem arkusz byłem pewien, że na pewno go zdam. Inne przedmioty odbyły sie już bez większych emocji, może pomijając ustny polski, ale go też udało się zdać.

3. Oczekiwanie na wyniki

Po napisaniu matur, powróciła wielka chęć na programowanie. Zacząłem od mojego ukochanego Spoja, gdzie musiałem nadrobić swoje zaległości. Gdy już miałem rozwiązane wszystkie zadania z kat. łatwe to rozpocząłem zmagania z trochę trudniejszymi. Dzięki czemu poprawiłem swoje lokaty w rakingach. Osiągnąłem pierwszą 50 w rankingu Spoj oraz pierwszą 100 w rankingu MarioSoft

4. I co dalej?

Wyników mogłem się spodziewać bardzo różnych. Od bardzo dobrych, aż po zaskakujące słabe. Na szczęście okazały się być te pierwsze. Mogły być ciut lepsze, ale i tak jestem z nich na prawdę zadowolony. Pozwoliły mi one na dostanie się na wymarzone studia - czyli na informatyka na PW. A dokładniej będę studiował na wydziele elektrycznym. Wydział jak wydział, bo i tak najważjsza będzie samodzielna praca i systematyczne zwiększanie swoich umiejętności.

5. Cele długoterminowe na Spoju

W ciągu najbliższych 4-5 lat chciałbym mocno rozwinąć się jako programista. Dlatego postawiłem sobie następujące cele:
-pierwsza 10 w rankingu Spoj
-pierwsza 10 w rankingu MarioSoft
-rozwiązanie wszystkich zadań z kat. średnie!!!

Mam nadzięję, że okres studiów przepracuję porządnie i będę z siebie dumny tak jak jestem teraz. Dlatego już nie mogę zmarnować żadnego dnia, bo w każdym z nich mogę się stać lepszym programistą.
Komentarze:
2015-09-16 08:29:23 = Pawels
{
Super! Zajrzałem tutaj po długiej nieobecności, byłem przekonany, że już nic się nie będzie tu działo a tu taka niespodzianka. To kiedy można się spodziewać jakiś wpisów? :)
}
2015-09-23 02:31:47 = Szewy
{
@Pawels
Hej, dzięki za komentarz.
Od października ruszamy na większych obrotach.
Szykuję pewną "niespodziankę", a następnie mam nadzieję że systematycznie będę już dodawał kolejne posty ;)
}
Dodaj komentarz:
Nick:
URL(opcjonalnie):